Casual

Pokazane poniżej nakrycia głowy z tej linii są przykładowymi modelami. Występują najczęściej w bardzo krótkich seriach i mogą różnić się kolorem oraz zdobieniami.

18104931565229064_edited_edited.jpg

tokari

Tokari to słomkowy kapelusz w paski w kształcie Bucket hat, szyty z taśm słomkowych, w ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Idealny zarówno na plażę jak i na bardziej zobowiązujące wyjścia.

17933838433197598_edited.jpg
canotier flying ribbon

Słomkowy kapelusz z płaską główką i niewielkim rondkiem (5-7cm), tu z ozdobną wstążką z silk abaki.

20210402_130237_edited_edited_edited.jpg
Canotier

Canotier ze słomki, kapelusz, który swoją historię rozpoczął w XIX wieku i był nakryciem głowy zarówno dla Pań jak i Panów.

Od kilku sezonów nieodzowny element naszej letniej garderoby.

Powyżej wersja szyta z taśmy słomkowej, rondo 7cm, zdobiony szeroką rypsową taśmą. Przeszycia i częściowe wykończenie ronda nadają mu niepowtarzalny, nonszalancki charakter.

17864419706274908_edited.jpg

beret klinowy

beret.jpg

beret meike

Nowoczesny beret dla nowoczesnej kobiety. Wykonany z wysokogatunkowego filcu. Dostępny w wielu kolorach, rozmiary 54-58cm.

gus_edited.jpg

gus

GUS to wzór, którego historia sięga początków ubiegłego wieku. Wysoka główka i niewielkie rondo. Doskonała alternatywa dla fedory czy trilby. Dostępny w różnych opcjach kolorystycznych.

Bardzo wygodne, twarzowe i niezobowiązujące nakrycie głowy. Sześcio lub ośmioklinowy beret jest szyty z wysokogatunkowych materiałów - najczęściej wełny lub kaszmiru

bob_edited.jpg

beret bob

Pełniejsza forma niż w modelu Meike. Rozmiary 54-58 cm

fedora_edited.jpg

fedora

galant_edited.jpg

galant

Galant, kapelusz z wysoką główką i opadającym rondem. Wykonany ze szlachetnego gatunku filcu. Dostępny w wielu kolorach.

Klasyczna fedora. Wysoka główka, dość szerokie rondo - 7 do 9cm. Wykonana z wysokogatunkowego filcu. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Z różnymi zdobieniami - od minimalistycznych, przez klasyczne taśmy aż do zupełnie szalonych. Rozmiary 54-58cm.

dead-fedora.jpg

vagabond

Vagabond to pomysł na klasyczny kapelusz Fedora w nowej odsłonie. Żeby nie było zbyt słodko - znane formy poddajemy obróbce. Są palone, malowane, przeszywane. Każdy model jest niepowtarzalny. Rozmiary 54-58cm.

burnt.jpg

vagabond z dużym rondem

Kolejny Vagabond, tym razem z większym rondem 10-12cm. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Dostępny w różnych kolorach. Uwaga: przypalenia różnią się kolorystycznie odpowiednio do barwy podstawowej kapelulsza. Rozmiary 54-58cm.

zio.jpg

Billy boy

porkpie_edited.jpg

porkpie

Porkpie to męski typ kapelusza z niską płaską główką i maleńkim wywiniętym do góry rondkiem. Ulubiony kapelusz muzyków jazzowych.

Asymetryczna fedora z ołówkowo wywiniętym do góry rondem 6-7cm oraz dość wysoką główką. Wykonana z wysokogatunkowego welurowego filcu. Dostępna w wielu kolorach, rozmiary 55-58cm.

homburg.jpg

homburg

gipsy_edited.jpg

modern gipsy

Modern Gipsy to kapelusz z wysoką, okrągłą główką i dość szerokim lekko wygiętym ku górze rondzie. Może być przypalany, przeszywany, ozdabiany taśmami i piórami. Idealny dla miejskiego włóczęgi. Dostępny w różnych kolorach.

Homburg, czyli kapelusz Winstona Churchila i Herkulesa Poirot. Pełna główka, czasami z lekkim zaznaczeniem wgłębienia nad czołem oraz ołówkowo wywinięte niewielkie rondo 6.0cm to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Wykonany z wysokogatunkowego filcu zamszowego, występuje w gamie kolorów "męskich': granatach, szarościach, beżu i czerni. Rozmiary 54-58cm.

17980378948352627_edited.png

opaska z kwiatami

Szeroka, płaska opaska wykonana ze szlachetnego, króliczego filcu, ozdobiona skórzanymi kwiatami.

pepita.jpg

Halo

Opaska Halo to przebój ostatnich sezonów. Świetnie podwyższa sylwetkę, utrzymuje fryzurę, podkreśla rysy twarzy. Wykonywana z różnych materiałów - pasuje na wiele okazji, może być dodatkiem zarówno do codziennej kreacji, jak i tej "na czerwony dywan".

halos.jpg

halo

Opaski typu HALO są wykonywane w naszej pracowni zazwyczaj w pojedynczych egzemplarzach, rzadko w krótkich seriach - możesz więc być pewna, że Twoja opaska będzie jedyną w swoim rodzaju.

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona