Casual

Pokazane poniżej nakrycia głowy z tej linii są przykładowymi modelami. Występują najczęściej w bardzo krótkich seriach i mogą różnić się kolorem oraz zdobieniami.

beret meike

Nowoczesny beret dla nowoczesnej kobiety. Wykonany z wysokogatunkowego filcu. Dostępny w wielu kolorach, rozmiary 54-58cm.

gus

GUS to wzór, którego historia sięga początków ubiegłego wieku. Wysoka główka i niewielkie rondo. Doskonała alternatywa dla fedory czy trilby. Dostępny w różnych opcjach kolorystycznych.

galant

Galant, kapelusz z wysoką główką i opadającym rondem. Wykonany ze szlachetnego gatunku filcu. Dostępny w wielu kolorach.

vagabond z dużym rondem

Kolejny Vagabond, tym razem z większym rondem 10-12cm. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Dostępny w różnych kolorach. Uwaga: przypalenia różnią się kolorystycznie odpowiednio do barwy podstawowej kapelulsza. Rozmiary 54-58cm.

porkpie

Porkpie to męski typ kapelusza z niską płaską główką i maleńkim wywiniętym do góry rondkiem. Ulubiony kapelusz muzyków jazzowych.

modern gipsy

Modern Gipsy to kapelusz z wysoką, okrągłą główką i dość szerokim lekko wygiętym ku górze rondzie. Może być przypalany, przeszywany, ozdabiany taśmami i piórami. Idealny dla miejskiego włóczęgi. Dostępny w różnych kolorach.

Halo

Opaska Halo to przebój ostatnich sezonów. Świetnie podwyższa sylwetkę, utrzymuje fryzurę, podkreśla rysy twarzy. Wykonywana z różnych materiałów - pasuje na wiele okazji, może być dodatkiem zarówno do codziennej kreacji, jak i tej "na czerwony dywan".

beret bob

Pełniejsza forma niż w modelu Meike. Rozmiary 54-58 cm

fedora

Klasyczna fedora. Wysoka główka, dość szerokie rondo - 7 do 9cm. Wykonana z wysokogatunkowego filcu. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Z różnymi zdobieniami - od minimalistycznych, przez klasyczne taśmy aż do zupełnie szalonych. Rozmiary 54-58cm.

vagabond

Vagabond to pomysł na klasyczny kapelusz Fedora w nowej odsłonie. Żeby nie było zbyt słodko - znane formy poddajemy obróbce. Są palone, malowane, przeszywane. Każdy model jest niepowtarzalny. Rozmiary 54-58cm.

Billy boy

Asymetryczna fedora z ołówkowo wywiniętym do góry rondem 6-7cm oraz dość wysoką główką. Wykonana z wysokogatunkowego welurowego filcu. Dostępna w wielu kolorach, rozmiary 55-58cm.

homburg

Homburg, czyli kapelusz Winstona Churchila i Herkulesa Poirot. Pełna główka, czasami z lekkim zaznaczeniem wgłębienia nad czołem oraz ołówkowo wywinięte niewielkie rondo 6.0cm to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Wykonany z wysokogatunkowego filcu zamszowego, występuje w gamie kolorów "męskich': granatach, szarościach, beżu i czerni. Rozmiary 54-58cm.

opaska z kwiatami

Szeroka, płaska opaska wykonana ze szlachetnego, króliczego filcu, ozdobiona skórzanymi kwiatami.

halo

Opaski typu HALO są wykonywane w naszej pracowni zazwyczaj w pojedynczych egzemplarzach, rzadko w krótkich seriach - możesz więc być pewna, że Twoja opaska będzie jedyną w swoim rodzaju.

© 2021 by Marta Ruta Hats - Proudly created with Wix.com

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona