Weddings & Co.

To linia nakryć głowy na specjalne okazje. Wykonywane w pojedynczych egzemplarzach lub w bardzo krótkich seriach.

Możliwe zamówienia indywidualne. Przedstawione poniżej nakrycia głowy są przykładowymi modelami.

słomkowy dysk

Inspirowany kapeluszami XIX wieku, dysk z taśmy słomkowej, ozdobiony jedwabną kokardą i woalką. Mocowany na opasce, rozmiar uniwersalny. Klasyczne, piękne połączenie koloru słomki i czerni.

dysk sinamay

opaska z kwiatami

Szeroka, płaska opaska ze szlachetnego filcu welurowego ozdobiona kwiatami z piór i romantyczną woalką. Szykowna i elegancka.

Dysk z delikatnej słomki sinamay w naturalnym kolorze, ozdobiony czarną, jedwabną kokardą i krynolinową taśmą. Mocowanie na opasce zapewnia uniwersalność rozmiaru.

toczek z pętlą

toczek z woalką

Okrągły, mini beret z antenką i dużą ilością woalki, mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

Wysoki toczek z ozdobną pętlą "twistem", wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego z woalką. Mocowany na gumce. Rozmiar uniwersalny.

toczek z woalką

bibi z woalką

Toczek Bibi, wykonany ze słomki buntalowej, ozdobiony pętlą z buntalu, kwiatem z piór oraz woalką. Idealny dodatek do kreacji koktajlowych. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

Płaski, asymetryczny i przylegający gładko do głowy toczek z ozdobną pętlą i woalką. Mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

bibi z kwiatem

Bibi to niezwykle twarzowy mini toczek. W tym wypadku wykonany z jedwabiu, dekorowany twistem z tworzywa silk abaca, kwiatem oraz woalką. Wersja dość bogata - doskonały na wielkie wyjścia. Różne wersje kolorystyczne. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

bibi double twist

Toczek Bibi wykonany z buntalowej słomki, ozdobiony pętlami z buntalu i silk abaki oraz woalką. Mocowany na gumce. Rozmiar uniwersalny.

bibi z piórami

Bibi wykonane ze słomki buntalowej, ozdobione pętlą z silk abaki i kompozycją z piór. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

bibi dystans

Toczek Bibi z nowoczesnego dystansu, ozdobiony pętlą z silk abaki oraz cekinowym pomponem. Rozmiar uniwersalny, mocowanie na gumce. Występuje wyłącznie w kolorze czarnym.

Łezka z kwiatem

Toczek Łezka, niewielkie asymetryczne nakrycie głowy, wykonywane z różnych materiałów (tu wersja welurowa), ozdobiony kwiatem i woalką. Mocowany na gumce, rozmiar uniwersalny.

bibi z twistem

Toczek Bibi ozdobiony pętlą z silk abaki oraz piórami i woalką. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

twist

Fascynator Twist wykonany ze słomki silk abaka, mocowany na eleganckiej, skórzanej opasce. Rozmiar uniwersalny.

halo

Halo ze słomki silk abaka. Rozmiar uniwersalny. Ten typ ozdoby był już znany w późnych latach 40tych XX wieku a od kilku lat swoją ponowną popularność zawdzięcza Kate Middleton, księżnej Cambridge.

halo

Stylowa opaska Halo, must have na "czerwonym dywanie". Nowoczesna, ekstrawagancka.

bibi z kwiatami

Toczek Bibi na wielkie wyjście. W takim nakryciu głowy na pewno zrobisz wrażenie zarówno na Wielkiej Warszawskiej jak i na Ascot. Rozmiar uniwersalny.

bibi z woalką i piórami

Bibi powlekane szlachetną słomką silk abaca, ozdobione pętlą, piórami oraz woalką. Mocowane na gumce lub opasce. Dostępne na zamówienia w szerokiej gamie kolorów.

© 2021 by Marta Ruta Hats - Proudly created with Wix.com

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona