top of page

Weddings & Co.

To linia nakryć głowy na specjalne okazje. Wykonywane w pojedynczych egzemplarzach lub w bardzo krótkich seriach.

Możliwe zamówienia indywidualne. Przedstawione poniżej nakrycia głowy są przykładowymi modelami.

17895415753931323_edited.jpg
słomkowy dysk

Inspirowany kapeluszami XIX wieku, dysk z taśmy słomkowej, ozdobiony jedwabną kokardą i woalką. Mocowany na opasce, rozmiar uniwersalny. Klasyczne, piękne połączenie koloru słomki i czerni.

17877685208221614_edited.jpg
dysk sinamay
17842751549529107_edited.jpg

opaska z kwiatami

Szeroka, płaska opaska ze szlachetnego filcu welurowego ozdobiona kwiatami z piór i romantyczną woalką. Szykowna i elegancka.

Dysk z delikatnej słomki sinamay w naturalnym kolorze, ozdobiony czarną, jedwabną kokardą i krynolinową taśmą. Mocowanie na opasce zapewnia uniwersalność rozmiaru.

18092506831221756_edited.jpg
toczek z pętlą
funeral2.jpg

toczek z woalką

Okrągły, mini beret z antenką i dużą ilością woalki, mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

Wysoki toczek z ozdobną pętlą "twistem", wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego z woalką. Mocowany na gumce. Rozmiar uniwersalny.

funeral.jpg

toczek z woalką

bib.jpg

bibi z woalką

Toczek Bibi, wykonany ze słomki buntalowej, ozdobiony pętlą z buntalu, kwiatem z piór oraz woalką. Idealny dodatek do kreacji koktajlowych. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

Płaski, asymetryczny i przylegający gładko do głowy toczek z ozdobną pętlą i woalką. Mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

bibi-flo.jpg

bibi z kwiatem

Bibi to niezwykle twarzowy mini toczek. W tym wypadku wykonany z jedwabiu, dekorowany twistem z tworzywa silk abaca, kwiatem oraz woalką. Wersja dość bogata - doskonały na wielkie wyjścia. Różne wersje kolorystyczne. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

biii.jpg

bibi double twist

Toczek Bibi wykonany z buntalowej słomki, ozdobiony pętlami z buntalu i silk abaki oraz woalką. Mocowany na gumce. Rozmiar uniwersalny.

pióra.jpg

bibi z piórami

Bibi wykonane ze słomki buntalowej, ozdobione pętlą z silk abaki i kompozycją z piór. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

łezka.jpg
dystans.jpg

bibi dystans

Toczek Bibi z nowoczesnego dystansu, ozdobiony pętlą z silk abaki oraz cekinowym pomponem. Rozmiar uniwersalny, mocowanie na gumce. Występuje wyłącznie w kolorze czarnym.

Łezka z kwiatem

Toczek Łezka, niewielkie asymetryczne nakrycie głowy, wykonywane z różnych materiałów (tu wersja welurowa), ozdobiony kwiatem i woalką. Mocowany na gumce, rozmiar uniwersalny.

twist.jpg
bo.jpg

bibi z twistem

Toczek Bibi ozdobiony pętlą z silk abaki oraz piórami i woalką. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

twist

Fascynator Twist wykonany ze słomki silk abaka, mocowany na eleganckiej, skórzanej opasce. Rozmiar uniwersalny.

banan_edited.jpg

halo

Halo ze słomki silk abaka. Rozmiar uniwersalny. Ten typ ozdoby był już znany w późnych latach 40tych XX wieku a od kilku lat swoją ponowną popularność zawdzięcza Kate Middleton, księżnej Cambridge.

arrow.jpg
halopilsn.jpg

halo

Stylowa opaska Halo, must have na "czerwonym dywanie". Nowoczesna, ekstrawagancka.

blue.jpg

bibi z kwiatami

Toczek Bibi na wielkie wyjście. W takim nakryciu głowy na pewno zrobisz wrażenie zarówno na Wielkiej Warszawskiej jak i na Ascot. Rozmiar uniwersalny.

bibi z woalką i piórami

Bibi powlekane szlachetną słomką silk abaca, ozdobione pętlą, piórami oraz woalką. Mocowane na gumce lub opasce. Dostępne na zamówienia w szerokiej gamie kolorów.

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona
bottom of page