Weddings & Co.

To linia nakryć głowy na specjalne okazje. Wykonywane w pojedynczych egzemplarzach lub w bardzo krótkich seriach.

Możliwe zamówienia indywidualne. Przedstawione poniżej nakrycia głowy są przykładowymi modelami.

beret bob z woalką

Elegancki i nowoczesny beret ozdobiony piórami i woalką. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Występuje w wielu kombinacjach kolorystycznych. Rozmiary 54-58cm.

toczek z woalką

Okrągły, mini beret z antenką i dużą ilością woalki, mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

bibi z woalką

Toczek Bibi, wykonany ze słomki buntalowej, ozdobiony pętlą z buntalu, kwiatem z piór oraz woalką. Idealny dodatek do kreacji koktajlowych. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

bibi double twist

Toczek Bibi wykonany z buntalowej słomki, ozdobiony pętlami z buntalu i silk abaki oraz woalką. Mocowany na gumce. Rozmiar uniwersalny.

Łezka z kwiatem

Toczek Łezka, niewielkie asymetryczne nakrycie głowy, wykonywane z różnych materiałów (tu wersja welurowa), ozdobiony kwiatem i woalką. Mocowany na gumce, rozmiar uniwersalny.

twist

Fascynator Twist wykonany ze słomki silk abaka, mocowany na eleganckiej, skórzanej opasce. Rozmiar uniwersalny.

halo

Halo ze słomki silk abaka. Rozmiar uniwersalny.

toczek z woalką

Płaski, asymetryczny i przylegający gładko do głowy toczek z ozdobną pętlą i woalką. Mocowany na gumce. Wykonany z wysokogatunkowego filcu welurowego. Rozmiar uniwersalny.

bibi z kwiatem

Bibi to niezwykle twarzowy mini toczek. W tym wypadku wykonany z jedwabiu, dekorowany twistem z tworzywa silk abaca, kwiatem oraz woalką. Wersja dość bogata - doskonały na wielkie wyjścia. Różne wersje kolorystyczne. Rozmiar uniwersalny, toczek montowany jest na gumce.

bibi z piórami

Bibi wykonane ze słomki buntalowej, ozdobione pętlą z silk abaki i kompozycją z piór. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

bibi dystans

Toczek Bibi z nowoczesnego dystansu, ozdobiony pętlą z silk abaki oraz cekinowym pomponem. Rozmiar uniwersalny, mocowanie na gumce. Występuje tylko w kolorze czarnym.

bibi z twistem

Toczek Bibi ozdobiony pętlą z silk abaki oraz piórami i woalką. Mocowanie na gumce. Rozmiar uniwersalny.

halo

Stylowa opaska Halo, must have na "czerwonym dywanie". Nowoczesna, ekstrawagancka.

bibi z kwiatami

Toczek Bibi na wielkie wyjście. W takim nakryciu głowy na pewno zrobisz wrażenie zarówno na Wielkiej Warszawskiej jak i na Ascot. Rozmiar uniwersalny.

© 2021 by Marta Ruta Hats - Proudly created with Wix.com

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona